Klasyczne Stylowe Biurko Gabinetowe 151024

Biurko piękne:) Polecam serdecznie
Autor recenzji: Elżbieta
Data napisania recenzji: 07-08-2023










.png)

.jpg)


Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.
Szukaj mebla wg rodzaju
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.

Biurko piękne:) Polecam serdecznie
Autor recenzji: Elżbieta
Data napisania recenzji: 07-08-2023

Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować Kurjerowi. Bardzo miły i sympatyczny. Bardzo pomocny. Proszę o przesłanie Panu moich serdecznych podziękowań.
Autor recenzji: Ewa
Data napisania recenzji: 25-07-2023

bardzo ładny taboret, niestety tapicerka materiałowa. Na zdjęciu widać jakby była ze skóry ale to złudzenie.
Autor recenzji: Jan
Data napisania recenzji: 09-05-2023

Bardzo ładna jestem bardzo zadowolona. Pięknie się prezentuje.Polecam
Autor recenzji: Mirosława
Data napisania recenzji: 18-04-2023

Komoda cudna, bardzo precyzyjnie wykonana.
Autor recenzji: Andrzej
Data napisania recenzji: 17-08-2022

Piękne biurko, bardzo polecam!
Autor recenzji: Andrzej
Data napisania recenzji: 08-08-2022

Produkt zgodny z opisem i zdjęciem. Dokładnie i precyzyjnie wykonany. Szybka dostawa. Polecam sklep.
Autor recenzji: Anna
Data napisania recenzji: 26-12-2021

Taboret jest cudny , pięknie się komponuje z toaletką.
Autor recenzji: Kamila
Data napisania recenzji: 20-12-2021

Toaletka jest przepiękna. Idealna.
Autor recenzji: Kamila
Data napisania recenzji: 20-12-2021

Zestaw prezentuje się przepięknie,jest solidnie wykonany,wieszaki przykręcane na śrubach od tyłu,więc nie odpadną pod ciężarem płaszczy i kurtek
Autor recenzji: Barbara
Data napisania recenzji: 24-11-2021

wykonanie solidne, całosć zmontowana więc nie ma problemu z montażem i dobrze wybariona. Polecam.
Autor recenzji: Andrzej
Data napisania recenzji: 25-03-2021

szafki wygladaja naprawde pieknie. ekspresowa realizacja zamowienia. towar zabezpieczony bardzo dobrze na czas transportu. .
Autor recenzji: ela D.
Data napisania recenzji: 08-06-2020

Bardzo ładny mebelek. W realu nie różni się od zdjęcia. Bardzo ładnie się prezentuje w małym przedpokoju. Dodatkowy plus za błyskawiczną realizację zlecenia.
Autor recenzji: Ewa
Data napisania recenzji: 28-04-2020

Bardzo dziękuję. Mebel spełnił moje oczekiwania. Muszę teraz kupić dla żony tylko krzesło w podobnym stylu. Podobał mi się również sposób zapakowania. Pełen profesjonalizm. Taki mebel to lekarstwo w…
Autor recenzji: Artur
Data napisania recenzji: 25-03-2020

biureczko jak marzenie, pięknie komponuje się z pozostałymi meblami zakupionymi w sklepie.polecam.
Autor recenzji: Renata
Data napisania recenzji: 08-07-2019

Za tą cenę rewelacja, robi wrażenie. Podobne biurko dwa razy drożej z napisem madę in Poland, czy lepsze ? Moim zdaniem nie. Firma solidna posiadający towar na stanie a nie tak jak u konkurencji czas…
Autor recenzji: Włodzimierz
Data napisania recenzji: 27-11-2018

Biurko jest piękne. Byłam pozytywnie zaskoczona. Zdjęcie nie odzwierciadla jego rzeczywistego uroku. Dodatkowo bardzo sprawna i szybka obsługa.
Autor recenzji: Agnieszka
Data napisania recenzji: 18-12-2017

Komoda jest piękna. Byłam pozytywnie zaskoczona. Zdjęcie nie odzwierciadla jej rzeczywistego uroku. Dodatkowo bardzo sprawna i szybka obsługa.
Autor recenzji: Agnieszka
Data napisania recenzji: 18-12-2017

piękna witrynka misternie zdobiona, polecam
Autor recenzji: Renata
Data napisania recenzji: 17-12-2017

komody pięknie prezentują się , te odcienie koloru mahoń, coś pięknego,polecam
Autor recenzji: Renata
Data napisania recenzji: 12-10-2017

bardzo ładna szafa, polecam
Autor recenzji: Renata
Data napisania recenzji: 24-09-2017

piękna szafa i bardzo pojemna
Autor recenzji: Renata
Data napisania recenzji: 15-09-2017

Szafa bardzo masywna i ciężka nie takie byle co co można kupić w sieciówkach.Przy tym bardzo pojemna.Polecam
Autor recenzji: Renata
Data napisania recenzji: 23-06-2017

szafa gigant, bardzo pojemna i ciężka!!!!!!!!!!!. Ale taka mam być szafa, polecam
Autor recenzji: Renata
Data napisania recenzji: 02-04-2017